Uzman Kadro Hızlı Servis Parça Garantisi Donanımlı Araç
Alanında uzman teknik servis kadromuz ile sizlere profesyonel ve güvenilir hizmet sunuyoruz.
Uydu Teknik  servislerinizde sizlere en kısa sürede uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.
Tüm yapılan servis hizmetlerinde takılan parçaların firmamız tarafından 1 yıl garantisi vardır.
Tam donanımlı teknik servis araçlarımız ile servis sürecini hızlandırıyor sorunlarınızı çabuk gideriyoruz.

Konak_Servis_Talebi

Konak Uydu Servisi Uydu Teknik Destek 1

İlk olarak lütfen çanaktan dijital uydu alıcınıza gelen kablonun yerine sıkı bir şekilde bağlanıp bağlanmadığını kontrol ediniz. Eğer bu kablo uydu alıcınızın girişine tam olarak oturmamışsa sinyal seviyesinin azalması ya da hiç gözükmemesi problemleri yaşanabilir. Eğer probleminiz bu ise kabloyu tam olarak oturttuğunuzda sinyal geri gelecektir.

Konak Uydu Kurulum Uydu Teknik Destek 2

Lütfen diseqC ( birleştirici ) ayarlarınızı kontrol ediniz. DiseqC Lnb’lerden gelen iki kabloyu birleştiren küçük bir aygıttır. Kablo diseqC’in 1. girişine bağlı ise , cihazınızın menüsünde , uydu ayarları içinde sinyalini bulmaya çalıştığınız uydunun ayarlarında diseqC seçimine gelerek “1″ ya da “A” seçeneklerini bularak kayıt edin. Kablo birleştiricinin 2. , 3. veya 4. çıkışlarından da gelebileceği için lütfen bu bölümde diseqC seçeneklerini tarayınız. Önce 1(A) , sonra 2(B) , sonra 3(C) ve en son olarak 4(D) ‘ü deneyiniz. Eğer diseqC ayarlarınız bozuk ise bu dört seçeneği denediğinizde sinyali tekrar bulabileceksiniz.Problem hala devam ediyor ise çanak ayarınız bozulmuş olabilir. Çanak ayarınızı düzeltmesi için .

0 232 374 7 666  KONAK UYDU KURULUM  0 549 374 7 600

Konak Uydu Montaj Uydu Teknik Destek 3

Eğer probleminiz kablo , diseqC ayarları , çanak ayarı ve diseqc çıkışlarından kaynaklanmıyor ise kotrol etmeniz gereken nokta diseqC’nin kendisidir. DiseqC yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilir. Piyasada 10-15 $ civarında olan yeni bir diseqC alarak eskisinin yerine takabilirsiniz. Eğer diseqC arızası ise , yenisini taktığınızda sinyal geri gelecektir.

Konak Uydu Lnb Ayarları Uydu Teknik Destek 4

Eğer problem diseqC ile ilgili değil ise LNB’nizi kontrol etmenin zamanı gelmiştir. LNB’ler yağmurlu ve karlı havalarda zarar görebilirler. Yeni LNB’ler piyasada ortalama olarak 15-20 $ civarında satılmaktadır. Eğer probleminiz LNB’den kaynaklanıyor ise , yeni LNB’nizi taktıktan sonra sinyal geri gelecektir.

Konak Uydu Arıza Uydu Teknik Destek 5

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra hala sinyal yok ise , herhangi başka bir uydu alıcısını kendi uydu alıcınız ile yer değiştirerek bir deneme yapınız. Eğer yeni uydu alıcısında sinyal var sizinkinde yok ise artık cihazınızın teknik servise gitme vakti gelmiş demektir.

Konak Uydu Ayar Uydu Teknik Destek 6

 Cihazlar bu tür problemleri bulunduğunuz semtin elektrik sisteminden kaynaklanan bir hata sonucunda gösterirler. Cihazın içindeki teknik detaylardan bahsetmeye gerek yoktur. En kısa zamanda cihazınızın garanti belgesi ile cihazınızı aldığınız yerden önerilecek olan teknik servise gidiniz.

Konak Uydu Sinyal Sorunu Uydu Teknik Destek 7

Ancak şunu biliniz ki her arıza garantiye girmemektedir. Cihazın kendiliğinden bir problem yaratması halinde garanti geçerlidir. Diğer arızalar ( içine su dökmek , semtinizin elektrik sisteminden doğacak problemler vb. ) garanti kapsamına girmez. Bu tür arızalar için teknik servise arızanızın boyutuna göre 20$ ‘dan 100$ ‘a kadar uzanabilecek teknik servis ücreti ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu duruma düşmemek için cihazınızın üstünü örtmeyiniz , kalorifer ya da herhangi bir ısı kaynağının yakınına cihazınızı koymayınız , cihazın üstüne vazo koymayınız. Aksi takdirde cihazınız garanti kapsamına girmeyen arızalar geçirebilir.

” Böyle bir Uydu Servisi İle yaptıracağınz işlemler , görüntü kayıpları yaşamanızı sıradan bir hale getirir ve maliyeti artırıcı sonuçlar doğuracaktır.”


KONAK UYDU ANTEN YETKİLİ TEKNİK SERVİSİ


Uydu Ofis               :  0 232 374 7 666  

Mobil Servis           :  0 549 374 7 600


Sizin için hazırlanmış Tv izleme alt yapısı ile ilgili bazı kurulum paketlerini incelebilirsiniz.

110240207-1-next_tekli_kurulum_canak_seti_box_yeni Kurulum Paketi 1
 
                  karşıyaka-netcom-teknoloji
       
Nextstar 70 Cm Offset Çanak Anten
110240207-1-next_tekli_kurulum_canak_seti_box_yeni Kurulum Paketi 2
karşıyaka-netcom-teknoloji Nextstar 85 Cm Offset Çanak Anten

 

 80cm-offset_3-x Kurulum Paketi 3
karşıyaka-uydu-netcom-teknoloji     Nextstar 100 Cm Offset Çanak Anten
 EE_17231723 Kurulum Paketi 4
karşıyaka-uydu-netcom-teknoloji Nextstar 85 CmOffset Çanak Delikli Anten
karşıyaka-uydu-sab-anten Kurulum Paketi 5
karşıyaka-uydu-netcom-teknoloji  SAB 85 CmOffset Çanak Anten

Uydu alıcının kalitesi televizyonunuz dan alacağınız görüntü kalitesine eşdeğerdir

Alsancak: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Çankaya: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Basmane: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Eşrefpaşa: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Gültepe: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Gürçeşme: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Güzelyalı: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Göztepe: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Kemeraltı: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Küçükyalı: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Pasaport: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Yenişehir: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Tepecik: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Karataş: Uydu Çanak Merkezi Sistem Arıza Servisi Tamiri Bakımı Montajı Teknik Destek

Hizmetlerimiz

Konak uydu sistemleri, Konak antenci, Konak uydu anten sistemleri, Konak merkezi sistem uydu, Konak merkezi uydu, Konak hd receiver, Konak mini uydu alıcı, Konak uydu fiyatları, Konak anten ayarı, Konak anten kurulumu, Konak uydu antenleri, Konak canak, Konak canak kurulumu, Konak mini uydu, Konak dijital uydu, Konak next nextstar, Konak anten uydu, Konak anten kurulum, Konak anten kurulumu, Konak anten sistemleri, Konak sistem uydu, Konak ucuz uydu alıcısı, Konak baff, Konak dijitürk kurulumu, Konak digiturk, Konak digiturk servisleri, Konak çanak kurulum, Konak uydu kurulum, Konak uydu anten, Konak uydu çanak, Konak uydu alıcısı, Konak anten kurulumu, Konak mini uydu alıcı, Konak canak anten, Konak çanak uydu, Konak anten ayarı, Konak çanak ayarı, Konak türksat uydu ayarı, Konak anten kurulumu, Konak uydu çanak anten, Konak uydu ayar, Konak uydu antenler, Konak uydu montajı, Konak anten, Konak hotbird, Konak turksat, Konak uydu, Konak merkezi uydu, Konak merkezi sistem uydu, Konak receiver, Konak receiver fiyatları, Konak hd uydu, Konak hd uydu alıcıdijitürk servis, Konak uydu servis, Konak anten fiyatları, Konak çanak fiyatları, Konak receiver fiyatları, Konak next uydu, Konak uydu alıcı fiyat, Konak en ucuz uydu, Konak digital uydu, Konak uydu servisi, Konak uydu çanağı, Konak dijitürk, Konak dsmart, Konak hd uydu alıcı, Konak hdtv uydu alıcıları, Konak uydu fiyatları,vuydu receiver, Konak antenci, Konak uydu kurulum, Konak uydu kurulumu