İzmir_D_Smart_Uydu_Servisi_İl35

BORNOVA D-Smart Çanak Anten Teknik Servis hizmetlerini sunmaktayız.Firmamız Türkiye’nin önde gelen Telekomünikasyon ve TV Yayın Platformu şirketlerinin bireysel ev kullanıcılarına sundukları tüm hizmetlerin (internet erişimi, tv yayını, cihaz satışı vb.) satış sonrası süreçlerini yürütmektedir.

Bornova_Dsmart_Uydu_Servisi

” Sinyal Yok ”
TV ekranınızda “Kanalda sorun var veya ” Sinyal Yok ” mesajıyla karşılaşırsanız, çözüm için öncelikle D-Smart uydu alıcınızın Çanak anten kablosunun LNB İN girişine takılı olduğundan emin olunuz.
“Sinyal Yok” uyarısı aldığınız kanalda kumandanızın “Mavi” renkli tuşuna basıp, ekrana gelen Sinyal Ayarları sayfasından D-Smart TP1 sinyalini seçmek için ” OK ” tuşuna basınız.
Çıkan ekranın ortasında yer alan kilit simgesindeki rengi seçiniz?

Bornova_Dsmart_Lnb_İn_Girisi

KIRMIZI 

“ Kırmızı ” renk cihazınızın sinyal alamadığını ifade eder. Sinyal kalitesi %60 -%100 seviyesinden daha az olması durumunda çanak anten ayarları kontrol edilmelidir.
Sorununuz devam ediyor ise çözüm için İzmir D Smart Teknik Servis
 0 232 374 7 666
Bornova_Dsmart_Kumanda

YEŞİL

Cihazınız sinyale kilitlenmiştir. Keyifli Seyirler…

Netcom_D-Smart_Servis_Hizmetleri

Bornova_D-Smart_Nakil_Taşınma

Bornova_Dsmart_Servis_Gelsin

Taşınırken D Smart Üyeliğimi ne yapmalıyım.?
Adres değişikliği gerçekleştiriyorum, D-Smart‘ ımı nasıl taşıyabilirim. ? Taşınmaya karar verdiğiniz zaman , öncelikle 0 232 374 7 666 numaralı telefondan Müşteri Temsilcimize bağlanarak talebinizi iletmelisiniz. Temsilcimiz nakil işleminiz için kayıt oluşturacak size ekipmanlarınızın sökülmesi için Teknik Servisi görevlendirecek; aynı zamanda yeni adres bilgilerinizi alarak kurulumunuzu yapmak üzere Yeni Teknik Servisinize bilgi iletip size uygun bir zaman aralığına randevu saati vermeye çalışacaktır.