Taraftar_Paketi_59TLTaraftar Paketi 59 TL !(((  12 Ay Boyunca AYDA 59 TL ! )))

Ekim Ayına Özel ,Fırsat Kampanya !

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Taraftar Paketleri yeni kampanyası satışta. 12 ay kullanım sözünüze Aylık 59 TL olarak Digiturk ile hizmetinizde. Üstelik seçtiğiniz takımın maçlarının yanında Ailenin Yıldızı Paketi içerikleri ve

Taraftar Paketi Kampanya İçeriği
 Taraftar Paketine özel; ilk ay tüm kanallar hediye! Taraftar Paketine özel; ilk 2 Ay Film & Dizi Paketi Hediye Ödüllü filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk kanalları ve çok daha fazlası! Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş taraftarlarına özel takımınızın Süper Lig maçları bu paketle evinizde! Formula 1 ve daha spor içeriği!

 beIN SPORTS kanalları ile kaliteli spor programları

Kredi Kartlı Kampanya Fiyatları
Paket Kredi Kartlı
12 Ay Taksitli Fiyat
Toplam Fiyat
Beşiktaş Taraftar Paketi 59 TL/Ay 708 TL
Fenerbahçe Taraftar Paketi 59 TL/Ay 708 TL
Galatasaray Taraftar Paketi 59 TL/Ay 708 TL
Trabzonspor Taraftar Paketi 59 TL/Ay 708 TL
Faturalı Kampanya Fiyatları 12 Ay
Beşiktaş Taraftar + Ailenin Yıldızı 59 TL/Ay
Fenerbahçe Taraftar + Ailenin Yıldızı 59 TL/Ay
Galatasaray Taraftar + Ailenin Yıldızı 59 TL/Ay
Trabzonspor Taraftar + Ailenin Yıldızı 59 TL/Ay
Anadolu Taraftar + Ailenin Yıldızı 39 TL/A

Yıldız Dolu Paketi 3 Ay Hediye !

  • Kampanya 12 ay taahhütlüdür.
  • İletişim ve Veri İşleme izni ile Taraftar Paketine özel içerisine tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu paketi 1 ay hediye!
  • İletişim ve Veri İşleme izni ile Anadolu Taraftar Paketine özel içerisine tüm kanalların yer aldığı Yıldız Dolu paketi 3 ay hediye!
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 300 TL olarak ayda 25 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 259 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.

Taraftar Paket İçeriği

Taraftar Paket İçeriği spor kanallarıyla sporseverleri hiçbir spor aktivitesinden geride bırakmıyor. Süper Lig’in tututuğunuz takımın her hafta oynanan tüm derbi maçları, Formula 1 uçtan uca tüm spor evinizde!

HD Spor Karşılaşmaları

Tuttuğunuz takımın Süper Lig’te her hafta oynanan maçları, Formula 1 ve daha fazlasını ek ücret ödemeden HD yüksek kalitede izle

Kaliteli Spor Programları

beIN FC, beIN Asist, beIN Final, beINEuroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee ve birçok spor programıyla yorumlar, maç analizleri sizlerle

Hediye beIN Connect

Hiçbir ek ücret ödemeden beIN Connect ile Süper Lig’in tüm maçları dahil paketinizde bulunan tüm içerikleri webten, cepten, tabletten izleme imkanı

Ailenin Yıldızı Kanalları

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketinde bulunan tüm belgesel, çocuk, yaşam, müzik, beIN kanalları ile Spor karşılaşmaları birlikte bu pakette.