İzmir_Uydu_Sistemleri_Montaj_Tamir_Servisi_İl35

İzmir Uydu Servisi, Netcom Teknoloji,olarak daima müşteri ihtiyaçları ve gelişen teknolojik trendleri göz önünde bulunduruyor; ürün, servis ve uygulama yelpazemizi daima genişletmek için çalışıyoruz..İzmir de Tv platformlarının teknik servis hizmetleri konusunda tek noktası Netcom Teknoloji İzmir uydu servisi olarak Digiturk,Next&Nextstar,Dsmart,Tivibu satış ve Yetkili teknik servis hizmetleri sunmaktadır.NoSignal-uydu-servis-izmir_Uydu_Sinyal_Yok

ÇANAK ANTEN UYDU ARIZALARI NELERDİR ?Çanak anten sistemi´nizde Sinyal Yok sorunu yaşıyorsanız bunun bir çok nedeni olabilir.Çanak anten arızası rüzgardan yağmurdan ayarı bozulmuş olabilir.
Lnb bozulmuş olabilir.Çift veya daha fazla çanak anten kullanıyor iseniz dayzek su almış olabilir.
Uydu cihazı’nız arızalanmış olabilir.

Uydu cihazınızda bazı kanallar Sinyal Yok diyorsa frekans güncellemisi gerekmektedir, veya Lnb dayzek kablo bozulmuş olabilir. Çanak İnce ayarı ihtiyacı olabilir.
En kötüsü ise kablonun bozulmuş veya kopmuş olmasıdır.
Dayzek ve Lnb ´ye su girmesin diye poşet bağlamak oksitlenmesine sebeb olup çabuk arıza verir taysiyemiz poşet bağlamamanızdır.
Kalite Var Sinyal Yok ise Lnb Bozulmuş Çanak Anten Ayarı Kaçmiş Veya Diseqc Bozulmuş Olabilir.
Çünkü Uydu Sisteminde Kablo Türksat Ve TSE Onaylı Olmalıdır. Aksi Takdirde Cok Sık Kablo Değişimi Yaptırabilirsiniz.

İzmir Uydu Servisi olarak kötü kablo kullanılmasını tavsiye etmiyoruz ,tavsiye ettigimiz kaliteli TSE onaylı RG6 kablosudur.
Uydu Alıcısı Receiver Arkasındaki Lop Girişinde Su Var İse kablodan Su Yürümüştür Çözümü ise Kaliteli Uydu Kablosu ile Değiştirilmedir.
Uydu Sistemleri ve Dsmart, Digiturk,Tivibu,Filbox Platform’da çok yağışlı havalarda uydu Sinyal Yok sorunu yaşayabilirsiniz ve bunun çözümüde yoktur. Her yağışlı havada canlı yayın keyfiniz kaçabilir, nedeni ise çok sağnak yağışlı havalarda uydudan sinyal alınamaz ama merak etmeyin yağmur hafifledikce yayınlarınız gelecektir.

Eğer Hala Çanak Anten ‘ Sinyal Yok ‘ Sorunu Yaşıyorsanız 0232 374 7 666 İletişim numarasından bizi arıyarak İzmir Uydu Teknik Servis desteği alabilirsiniz.

next_tekli_kurulum_canak_seti_box_uydu80cm-offset-çanak-anten-uyducanak_anten_digiturk_paketleridigiturk_uydu_anten

Uydu_Servis_Gelsin