İzmir Tv Tamiri

Televizyon arızalarınızda, tamir ve servis kaydı için destek birimiyle iletişime geçin. Konusunda uzman kadrosu ve geniş servis ağı ile OnDo Elektronik destek birimine ihtiyacınız olduğu her anda bizler sizin için buradayız.

İzmir Tv Ekran Tamiri

Televizyon ekran tamirinde her marka cihazın orjinal yedek parçası ile onarımını gerçekleştiriyoruz. Tv ekran tamirine ihtiyacınız olduğu her anda destek birimiyle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Tv Panel Onarım

Televizyonunuzda sıvı temesı arızası, yatay ve dikey çizgi arızası, kalın bloklu çizgi arızalarınızda OnDo Elektronik destek birimi günün her anında sizler için burada. Servis kaydı ve bilgi almak için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Tv Anakart Tamiri

Her marka televizyonun, işlemci, ses entegresi, tuner devresi, optik girişi, hdmı girişleri, scart girişi ve vga girişleri arızalarında OnDo Elektronik destek birimi günün her anında sizler için burada. Servis kaydı ve bilgi almak için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Tv Kırık Ekran Değişimi

Bütün televizyon markaların kırılan ekranlarını, orijinal paneli ile 1 yıl garantili olarak değişimi yapıyoruz. Üstelik aynı gün teslimat. Televizyonunuzun ekranı kırıldıysa, OnDo Elektronik destek birimi günün her anında sizler için burada. Servis kaydı ve bilgi almak için destek birimimizle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir Tv Led Tamiri

Televizyonunuzda “ses var görüntü yok” veya mavileşen/moraran bir ekran görüntüsü oluştuysa başlıca sebebi televizyonunuzun aydınlatmasını sağlayan led barların ömürünü doldurmuş olamasından kaynaklanmaktadır. Bu gibi arıza yaşıyorsanız OnDo Elektronik destek birimi günün her anında sizler için burada.

İzmir_Tv_Tamir_Servis_Gelsin