İZMİR_Digiturk_Bayileri_Satış_Noktaları_il35

İZMİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İZMİR şehrindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servis hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk İZMİR bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servisleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Ayrıca İZMİR şehrimize özel olarak hazırlanan DigiturkBurada indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve beIN Sports paketleri ve Lig TV paketleri hakkında bilgiyi 0232 374 76 66 numaralı telefon hattımızdan öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “İZMİR’de Digiturk bayisi nerede var?”, “İZMİR’de Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” gibi aklınıza takılan soruların cevabını buradan bilgi alabilirsiniz.

  • Digiturk İZMİR Bayileri
  • Harita
  • İlçe İsmine Göre Bul

İZMİR Abonelik Başvurusu: 0232 374 76 66

Digiturk_Online_Başvuru

Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

Digiturk İzmir ilindeki yetkili tüm bayilerin adresleri, nerede, telefon numaraları hakkında güncel bilgilere aşağıda bulunan İzmir Digiturk bayi listesinden ulaşabilirsiniz.

İzmir Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk İzmir bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk İzmir bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. İzmir Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.