BUCA Digiturk Bayileri

BUCA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BUCA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BUCA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin BUCA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0232 374 76 66 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak Digital Turkiye web sitemiz üzerinden bırakabilirsiniz.

BUCA Abonelik Başvurusu : 0232 374 76 66

Digiturk BUCA İZMİR için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için  0549 374 76 00

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
ÖZLEM ELEKTRONİK-MAHMUT NALKESEN 83 5/C ŞİRİNKAPI Mah. BUCA / İZMİR / TÜRKİYE BUCA Satış Bayisi ve
KAAN DİGİTAL-FATİH TÜTÜNCÜ 298 13 VALİ RAHMİ BEY Mah. BUCA / İZMİR / TÜRKİYE BUCA Teknik Servis
NETCOM TEKNOLOJİ Şehit Kadir Turunç Sk. No : 16  Bostanlı Mah. KARŞIYAKA / İZMİR / TÜRKİYE BUCA Satış Bayisi ve Teknik Servis
İRFAN ELEKTRONİK-EDİP ATAKER 682/5 11/A İNÖNÜ Mah. BUCA / İZMİR / TÜRKİYE

BUCA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, İzmir Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

– Digiturk Başvurusu
– BUCA Digiturk Kurulumu
– İZMİR Lig TV Satışı
– Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
– Digiturk BUCA Fatura Ödeme Noktaları

BUCA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BUCA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digital Turkiye Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(232) 374 76 66 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BUCA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs – 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(232) 374 76 66 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BUCA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

BUCA Digiturk bayilerinin ve İzmir Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır :

ADATEPE – AKINCILAR – AŞAĞI – ATATÜRK – AYDOĞDU – BAHÇEKAPI – BARIŞ – CUMHURİYET – ÇAĞDAŞ – ÇALDIRAN – ÇAMLIK – ÇAMLIKULE – ÇAMLIPINAR – DİCLE – DUMLUPINAR – EFELER – FIRAT- GAZİLER – GÖKSU – GÜVEN – HÜRRİYET – İNKİLAP – İNÖNÜ – İZKENT – KARANFİL – KOZAĞAÇ – KURUÇEŞME – LALELİ – MENDERES – MURATHAN – MUSTAFA KEMAL – OLDURLUK – SEYHAN – ŞİRİNKAPI – UFUK -VALİ RAHMİBEY – YENİGÜN-YEŞİLBAĞLAR – YILDIZ – YILDIZ – YİĞİTLER – YUKARI

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BUCA ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BUCA Lig TV Mekanları
BUCA ilçesindeki beIN Sports(Lig TV) maçlarını ve Digiturk yayınlarını izleyebileceğiniz mekanlardan bazıları:

Mekan Adı Mekan Adresi İlçe Telefon
Bisquitte – Alsancak Atatürk cad. no:310/A Alsancak Izmir BUCA 0232 4226662