Mavisehir_Digiturk_Bayi_Servisleri_KarsiyakaMAVİŞEHİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

KARŞIYAKA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini sorgulayabilirsiniz. Digiturk KARŞIYAKA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin KARŞIYAKA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0232 374 76 66 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak İzmir Digital web sitemiz üzerinden ulaştırabilirsiniz.

KARŞIYAKA Abonelik Başvurusu: 0549 374 76 00

Mavişehir-Digiturk-Sıkca-Sorulan-SorularNeden Digiturk ! Mavişehir Digiturk, Türkiye’deki TV izleyicisini HD/3D/4K çözünürlüklerinde sayısal yayınlarla buluşturması ile 3 milyonu aşan üye sayısına ulaşan bir dijital yayın platformu. Türk TV izleyicisi 2000 yılının Nisan ayından bu yana Digitürk ile beraber daha kaliteli TV yayınlarını, ödüllü film ve dizileri, Türkiye Spor Toto Süper Lig maçlarını izleme olanağına kavuşabiliyorsunuz.

Digitürk üyeleiğiniz ile beraber izleyebileceğiniz 250 TV kanalı arasında film, dizi, belgesel, yetişkin, eğlence, spor kanallarında dünyanın en iyi kanalları da bulunuyor. Digitürk üyeliğiniz ile beraber sahip olacağınız Digitürk kutusu ile yeni TV teknolojileri ile de tanışacağınız Digiturk HD, Digiturk Plus ve Digiturk IQ hizmeti de bulunuyor.

       

Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …