1484220063_Yeni_Digiturk_BEYAZDA                                         Digiturk Nakil            0 232 374 7 666                                                 0 549 374 7 600      
 DİGİTURK NAKİL TAŞINMA İŞLEMLERİ

Adres değişikliği gerçekleştiriyorum , Digiturk’umu nasıl taşıyabilirim ?

Değerli Abonemiz, Digiturk Üyeliğinizi Türkiye’nin heryerin de güvenle ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Sözleşme gereği, ev değişikliği veya adres değişikliğinizi muhakkak digiturk iletişim merkezine bildirmekle yükümlüsünüz.Adres değişikliğinde fatura adresinin de değiştirilebilmesi İçin adres değişikliğinizi iletmeniz gerekmektedir.

Taşınmaya karar verdiginiz zaman öncelikle İzmir Digiturk Yetkili Teknik Servisi’ni

0 232 374 7 666 arayarak nakil talebinizi aktarmanız gerekmektedir. Adres bilgilerinizi belirterek kurulumunuzun yapılması için randevu talebinde bulunabilirsiniz.Müşteri temsilcimiz adres bilgilerinizi alarak kurulumunuzun yapılması için Yeni Teknik Servisinize talebinizi aktaracak; size de Yeni Teknik Servisinizin telefon numarasını verecektir.

                 Digiturk Taşınma Randevu Talebi ! 

      imagesCASMEYNZ

Adres değişikliğin de nakil bedeli alınır. Eski evinizde çanak merkezi digiturk uydu sistemine bağlıydınız ve taşındığınız adres’ te de digiturk merkezi uydu sitemi varsa nakil bedeli 70 TL dir.

Eski evinizde çanak merkezi digiturk uydu sistemine bağlıydınız ve taşındığınız adreste de digiturk merkezi uydu sitemi yoksa ,  Nakil Bedeli 70 TL + Çanak Anten Bedeli 170 TL dir.

Eğer çanak anteniniz mevcut ve bu çanak anteni yeni adresinize götürdüyseniz montaj ücretimiz 70 TL dir.

Eğer mevcut çanak anteniniz de sorun var veya sıfırdan çanak seti kurulması gerekiyorsa Montaj 70 TL + Çanak Anten Seti 170 TL. dir.

Ayrıca birden fazla üyelik varsa , yanoda üyelik başına ilave 35 TL ücret eklenmektedir.

001

Taşınmanız sırasında Digiturk Taşınma İşlemlerinin Hızlı ve Sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için Dikkat edilmesi  gerekenler ;

izmir-digiturk-tasinma

Digiturk uydu alıcınız ile kumanda , digital kart , ( HDMI – Scart – Kompenant ) kablonuz , uydu alıcınız dan bağımsız enerji kablonuz olabilir.Tek bir kutu içerisinde muhafaza edilmesi ve Digiturk ekipmanları olarak işaretlenmesi size kaybolma , hasara uğramama , hızlı ve sorunsuz montaj işlemi yapılmasını sağlamaktadır.

 

Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …