1484220063_Yeni_Digiturk_BEYAZDA

 


 

ile hiçbir programı kaçırmam !
DVDigi, Tekrar İzle, Seç İzle ve Kirala İzle servislerinden oluşur. Ulusal kanallardaki dizi ve programlar, Digiturk’un zengin içerik arşivinden yüzlerce film, dizi, belgesel, çocuk, yaşam, müzik ve spor programları DVDigi’de sizi bekliyor.

 

DVDigi içinde yer alan tüm programlar, uydu alıcınıza internet üzerinden aktarılmaktadır. İzleyeceğiniz içerikler internet kotanızdan düşeceğinden kotasız internet önerilmektedir.

 

 

Tekrar İzle ile ulusal kanallardaki popüler dizi ve programların tekrarlarını, ayrıca Digiturk dizi kanallarında yayınlanan dizileri, yayınlandığı günün ertesinde 1 hafta süreyle ekstra bir ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Tekrar izle kanal listesi:
Show TV, Star, Atv, Fox, Kanal D, Dizimax, Dizimaxmore, Comedymax.

 

Seç İzle * ile Digiturk paketinizin kapsadığı 750’den fazla film, dizi, belgesel, çocuk,
müzik, yaşam ve spor programlarına ulaşabilirsiniz. İşte Seç İzle kategorileri:
Film: O ay Digiturk kanallarında yayınlanan filmlerden seçmeler ve zengin film kütüphanesi
Dizi: Digiturk’un populer dizilerinin geçmiş sezonlarına ait tüm bölümleri
Belgesel: National Geographic, Discovery ve İz TV’den en güzel belgeseller
Çocuk: Çocukların izlemeye doyamadığı çizgi filmler
Yaşam: Yemek, pilates, ev dekorasyon ve sohbet programları
Spor: LigTV’den futbol gündemine dair programlar
Müzik: Video klipler, konserler ve daha fazlası.

* Üyelik paketiniz dahilindeki içeriklere Seç İzle kategorisinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Kirala İzle ile vizyonda yeni gösterilmiş hit filmlere
buradan ulaşabilirsiniz.

Kirala İzle çok yakında hizmetinizde olacak


İnteraktif Uygulamalar

LigTV, Youtube, Facebook, Twitter ve daha birçok uygulamaya artık televizyonunuzdan ulaşabilirsiniz. You Tube üzerinden sınıflandırılmış video seçeneği ile veya arama seçeneği üzerinden videolara erişim sağlayabilir, Picasa hesabınıza portal üzerinden ulaşıp resimlerinizi görüntüleyebilir veya LigTV uygulamasından haftanın gollerini, özet maç görüntülerini, fisktürü takip edebilirsiniz. İşte ulaşabileceğiniz interaktif uygulamalar:

- LigTV - Picassa
- Youtube - Mybilet (çok yakında!)
- Facebook - Limango (çok yakında!)
- Twitter - Garanti Bankası (Çok Yakında)
Canlı yayına hükmederim !

Digiturk IQ’a bağlayacağınız harici sabit disk ile canlı yayını durdurup, geri alabilir, evde yokken programları kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca USB hafıza kartınızı takarak müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşabilirsiniz.Kayıt özelliği ile yapabilecekleriniz*;
– Canlı yayını durdurabilir, ileri / geri sarabilir ve tüm bunları HD görüntü kalitesinde yapabilirsiniz.
– Dilediğiniz kanaldaki canlı yayını kaydederken, harici sabit diskinizde daha önceden kaydettiğiniz içerikleri izleyebilirsiniz.
– Uzaktan (WEB, SMS, Iphone ve Ipad ) kayıt emri vererek siz evde yokken dilediğiniz programı
kaydedebilirsiniz.
– Kaydettiğiniz programları izlerken ileri / geri sarabilir, kumandanızdan rakam girerek dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.

*Yukarıdaki özellikleri kullanabilmek için harici sabit diskinizi kutuya bağladıktan sonra bir seferliğine formatlanmanız gerekmektedir. Sabit diskin boyutuna bağlı olarak formatlama işlemi biraz zaman alabilir.

Müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşın;
USB bellek veya harici sabit disk üzerindeki resim (jpeg) albumlerinizi gezebilir veya müzik (mp3) dosyalarınızı oynatabilirsiniz.

HD – 3D

Digiturk IQ ile uydudan almış olduğunuz yayınları HD kalitesinde izleyebilir, evinizde 3D film, belgesel keyfini yaşayabilirsiniz. Digiturk’un HD yayınları tüm dünyada en yüksek HD standardı olarak kabul edilen 1080i kalitesindedir. Geniş ekran (16:9) formatında, HD kalitesinde görüntüyü 5+1 Dolby Digital ses kalitesiyle birleştirin ve evinizde bambaşka bir deneyime hazırlanın.

Digiturk Üyesiyseniz

Uydu alıcınız IQ özellikli ise tek yapmanız gereken HD servisinizin aktif, uydu alıcınızın internete bağlı olduğundan emin olmak. IQ özellikli uydu alınız yoksa Digiturk Müşteri Hizmetleri 0212 473 7373’ü arayarak bilgi alabilirsiniz.

Digiturk IQ’dan izlediğiniz içerikler uydu alıcınıza internet üzerinden aktarılmaktadır. İnternet hızınıza bağlı olarak görüntü kalitesi farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple Minimum 1Mb/s bağlantı hızı gerekmekte olup 2Mb/s bağlantı hızı önerilmektedir.

 

IQ özellikli uydu alıcı modelleri:
- HM 9502
– HM 9503

HD servisinizi hemen aktive etmek için Digiturk Müşteri Hizmetlerini 0212 473 7373’ü arayın.
Uydu alıcınızın internete bağlanması hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.