BALÇOVA Digiturk Bayileri

BALÇOVA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BALÇOVA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz atabilirsiniz. Digiturk BALÇOVA bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin BALÇOVA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0232 374 76 66 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak İzmir Digital Turkiye web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BALÇOVA Abonelik Başvurusu: 0232 374 76 66

Balçova_Digiturk_Başvuru

Digiturk BALÇOVA İZMİR için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için 0549 374 76 00

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
ELİT DİGİTAL İZMİR MİTHAT PAŞA 28/B ILICA Mah. NARLIDERE / İZMİR / TÜRKİYE BALÇOVA Teknik Servis
NETCOM İZMİR 1773 SK. NO : 16 -A BOSTANLI Mah. / İZMİR / TÜRKİYE BALÇOVA Satış Bayisi

Balçova_Digiturk_Bayi_Servisi_Adresi

BALÇOVA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler :

– Digiturk Başvurusu
– BALÇOVA Digiturk Kurulumu
– İZMİR beIN Sports Satışı
– Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
– Digiturk BALÇOVA Fatura Ödeme Noktaları

BALÇOVA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BALÇOVA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digital Turkiye Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(232) 374 76 66 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BALÇOVA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Ağustos – 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(232) 374 76 66 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BALÇOVA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Ağustos itibariye günceldir.

BALÇOVA Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır :

  • BAHÇELERARASI
  • ÇETİN EMEÇ
  • EĞİTİM
  • FEVZİ ÇAKMAK
  • İNCİRALTI
  • KORUTÜRK
  • ONUR
  • TELEFERİK

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BALÇOVA ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BALÇOVA beIN Sports Mekanları

Konular : 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Digiturk tv üyeliği için Balçova İzmir Digiturk servis telefonumuzdan müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size canlı destek sağlayarak Digiturk Lig Tv turkcell superonline internet paketleri, Digiturk Lig Tv Süperonline internet kampanyaları, digiturk yalın internet, digiturk 3D lig tv, Digiturk film paketi, Digiturk belgesel ve daha birçok paket detaylarıyla ilgili bilgi akatrımınada bulunacaklardır. Digiturk Balçova İzmir servisleri, Digiturk Balçova satış noktası servisinin sizlere sunmuş olduğu Digiturk fırsatları bitmedi! Digiturk’ün muhteşem yayınlarını muhteşem bir kalite farkıyla yaşamak için Digiturk’ün teknolojık alandaki yenilikleri Digiturk 3d film, Digiturk 3d maç keyfi, Digiturk 3d yayın, Digiturk hd yayın Digiturk HD plus, Digiturk IQ akıllı cihaz ile Digiturk Tv’nizde ayrıcalıkların farkını keşfedecek tv yayınlarınıza mahkum olmayacaksınız.