filmin_yildizi_paketiFilmin Yıldızı Paketi

Sabit Fiyat 49 TL/AY

Oscarlı Filmlerin keyfini Digiturk’le ilk siz çıkarın!Yaza özel Filmin Yıldızı paketi Sabit Fiyat sadece 49 TL ! Ünlü Oyuncular, TV’de İlk Filmler Digiturk Film Paketi ile evinizde.

Filmin Yıldızı Paketi Kampanya Fiyatları
Paket Faturalı 12 Ay
(1.-12. Ay)
Filmin Yıldızı 49 TL/Ay
Film ve Dizi Paketi 59 TL/Ay
Paket İlk 12 Ay
(1.-12. Ay)
Kalan Aylar
(13.-24. Ay)
Filmin Yıldızı 49 TL/Ay 59 TL/Ay
Film ve Dizi Paketi 59 TL/Ay 69 TL/Ay
Kredi Kartına Özel 12 Ay Boyunca Ayda 49 TL Fırsatı
Filmin Yıldızı Paketi Kampanya İçeriği
 İlk 1 ay tüm kanallar ve 2 ay Dizi Paketi hediye! Yıl Sonuna kadar tuttuğunuz takımın tüm maçları hediye! TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film!

 Her zevke hitap eden Oscar ödüllü filmler!

 Kaliteli ve zengin içeriklerle dolu belgesel ve çocuk kanalları

  • Tüm kanallar ve Süper Lig maçlarının da yer aldığı Yıldız Dolu Paketi 1 ay, Dizi Paketi 2 ay ve takımınızın maçlarının yer aldığı Taraftar paketi yıl sonuna kadar hediye!
  • 12 ay taahhüt ile Eutelsat ve Turksat uydularında geçerlidir.
  • Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli 80’lik – 90’lık çanak anten için Digiturk’e 300 TL olarak ayda 25 TL olmak üzere 12 taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 259 TL olarak ödenebilir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce alınır.