İZMİR Digiturk BayileriİZMİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

İZMİR vilayetindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik destek hizmeti sağlayan bayilerin listesini aşağıda inceleyebilirsiniz. Digiturk İZMİR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik destekleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Ayrıca İZMİR vilayetimize özel olarak uygulanan Digiturk İzmir indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0232 374 76 66 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak bize ulaştırabilirsiniz. “İZMİR’de Digiturk bayisi nerede var?”, “İZMİR’de Nasıl Digiturk’lü olabilirim?” sorularının yanıtlarını buradan öğrenebilirsiniz.

  • Digiturk İZMİR Bayileri
  • Harita
  • İlçe İsmine Göre Bul

İZMİR Abonelik Başvurusu: 0232 374 76 66

Digiturk_İzmir_Online_Başvuru

Digiturk Bayiler, Teknik Servisler ve Satış Noktaları:

İzmir Digiturk Bayileri Çalışma Saatleri

Digiturk İzmir bayilerin hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri bu içeriğimizde bulunuyor. Aşağıdan İzmir Digiturk bayilerinin çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz gibi, başlangıç/bitiş saatlerine de ulaşabilirsiniz. Digiturk İzmir bayileri hafta sonu açık mı, kaça kadar açık? Bu soruların cevaplarını aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Digiturk İzmir bayileri 09:00/19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Digiturk İzmir bayileri çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 09.00’da başlayıp, kapanış saati 19.00’a kadar Digiturk hizmetlerini vermektedirler. İzmir Digiturk bayileri pazar günleri hizmet vermemektedir.