imagesCA2ZXEU8        1484220063_Yeni_Digiturk_BEYAZDA                   images

0 232 374 7 666                                  0 549 374 7 600

Digiturk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan Digiturk Dilediğin Zaman uydu alıcısı ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dahilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine ulaşabilir; isterseniz, Dilediğin Yerde uygulamasını indirerek cepten tabletten ya da web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dahilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır (Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir).

Nasıl kullanırım ?

www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden giriş yap butonu’na tıklayarak Digiturk üyelik numaranız ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için Digiturk’e kayıtlı cep telefonunuzdan SIFRE yazıp 3555’e iletmeniz yeterli.

Bu servisi kimler kullanabilir ?

Tüm Digiturk üyeleri kullanabilir. Herhangi bir ek ücret yansıtılmamaktadır. Lig TV canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını Dilediğin Yerde üzerinden takip edebilmek için Mobil Lig TV servisini aktif etmeniz gerekir). Digiturk üyeleri paketleri dahilinde www.digiturkdilediginyerde.com.tr adresinden zengin içerik arişivine diledikleri zaman ulaşabilirler.

404-hata_manset

Neler izleyebilirim?

Canlı TV: İZtv, Turkmax’ın da içinde bulunduğu 100’ün üzerinde ulusal kanalı canlı TV seçeneğinden izleyebilir, tüm kanallardaki yayınları 12 saate kadar geri alabilirsiniz.

Yerli ve Yabancı Diziler: Ulusal kanallarda ve Digiturk kanallarında yayınlanan popüler dizi ve programların geçmiş bölümlerini dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Film ve fazlası: Film, Belgesel, Çocuk, Eğlence-Yaşam, Spor kategorilerinde 1000’in üzerinde içeriğe üyelik paketiniz dahilinde ulaşabilirsiz.

Salonlar: Sinemalardan doğrudan Salonlar’a gelen yepyeni filmleri kiralayarak keyifle izleyebilirsiniz.

 Ayrıntılı bilgi için : 0 232 374 7 666 arayabilirsiniz …